5.0 ★
z 21 opinii
✓
Pracuję online
Rodzaj wizyty:
Brak dostępnych terminów w tym trybie
Poznaj mnie
Pracuję z uważnością, empatią i szacunkiem dla indywidualnej historii każdej osoby, bez ocen i pośpiechu.
Wierzę, że zmiana jest możliwa nawet wtedy, gdy wszystko wydaje się bardzo trudne, a proces terapeutyczny może stać się drogą do lepszego rozumienia siebie, odzyskiwania równowagi i budowania życia bardziej w zgodzie ze sobą.
Jestem psycholożką i psychotraumatolożką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej pracy towarzyszę osobom doświadczającym kryzysów psychicznych, trudnych emocji oraz skutków doświadczeń traumatycznych. Szczególnie ważne jest dla mnie tworzenie bezpiecznej, opartej na zaufaniu relacji, w której każda osoba może poczuć się wysłuchana i zrozumiana.
Pomagam osobom dorosłym i młodzieży, którzy doświadczają m.in.:
• kryzysów psychicznych i życiowych,
• stanów lękowych, napadów paniki i przewlekłego napięcia,
• obniżonego nastroju i objawów depresyjnych,
• trudności w regulacji emocji,
• skutków doświadczeń traumatycznych i stresu pourazowego (PTSD),
• przeciążenia psychicznego, wypalenia i chronicznego stresu,
• trudności w relacjach interpersonalnych,
• niskiego poczucia własnej wartości i braku pewności siebie,
• trudności w stawianiu granic i asertywności,
• problemów adaptacyjnych i zmian życiowych,
• poczucia zagubienia, pustki lub utraty sensu,
• trudności w radzeniu sobie z chorobą psychiczną (własną lub bliskiej osoby).
W czym pomagam
AsertywnośćAtaki panikiKryzys w związkuLeczenie depresjiLeczenie stanów lękowychLękMyśli samobójczeNadmierna analizaNatłok myśliNiska samoocenaNiskie poczucie własnej wartościProblemy w relacjachPrzemocStrata, żałobaStres i kryzysy życioweTerapia emocjonalnaTerapia traumyTrudności komunikacyjneTrudności komunikacyjne w związkuUzależnienieUzależnienie od alkoholuUzależnienie od hazarduWsparcie okołorozwodoweWsparcie w kryzysieZaburzenia obsesyjno-kompulsyjneZbyt wysokie libidoZdradaZespół stresu pourazowego
Edukacja i doświadczenie
Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu. Obecnie jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT EDU rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Stowarzyszeniu Ostoja, Środowiskowym Domu Samopomocy typu A, Fundacji Go’and’Act oraz w całodobowym Domu Wspólnym dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej prowadzonym przez Fundację Opieka i Troska.
Oprócz pracy gabinetowej pełnię funkcję koordynatorki Klubu Aktywizacji Społecznej dla osób znajdujących się w kryzysie psychicznym, gdzie wspieram uczestników w procesie readaptacji społecznej oraz wzmacnianiu ich zasobów osobistych.
Kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego PTTPB.
